ΔΙΗΜΕΡΟ ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΗΣ ΔΡΑΣΗΣ

Σας ενημερώνουμε ότι το Σάββατο 13 και την Κυριακή 14 Απριλίου 2013 οργανώνουμε  διήμερο εθελοντικής δράσης στο σχολείο. Ειδικότερα, καλούμε όσους γονείς επιθυμούν να έρθουν στο σχολείο για να κάνουμε διάφορες εργασίες: βαψίματα, καθαρισμούς, μικροεπισκευές (τοίχων, κουρτινών, κουφωμάτων, ηλεκτρικών και υδραυλικών εγκαταστάσεων). Τα απαραίτητα υλικά θα τα χορηγήσει ο Σύλλογος Γονέων σε συνεργασία με τον δήμο Πύδνας-Κολινδρού. Ιδιαίτερα χρήσιμη θα είναι η συμμετοχή γονέων που έχουν τεχνικές γνώσεις και δεξιότητες. Καλό είναι να έχουν μαζί τους και εργαλεία σχετικά με την εργασία που προτίθενται να κάνουν.  Όσοι επιθυμούν να συμμετέχουν στη δράση να κόψουν και να επιστρέψουν συμπληρωμένο μέχρι την Τρίτη 9 Απριλίου  το παρακάτω σημείωμα ? δήλωση, για να μπορέσουμε να οργανώσουμε τις ομάδες και να συντονίσουμε τις εργασίες. Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε με το σχολείο (2353022313) ή τον πρόεδρο του Συλλόγου Αθανάσιο Βασιλειάδη  (6944673923)

Το Δ.Σ του Συλλόγου

ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Ο/Η  ________________________________________________________________________ δηλώνω ότι θα συμμετάσχω στο διήμερο εθελοντικής δράσης για το σχολείο.

Σάββατο 13/4/2013:

Κυριακή 14/4/2013: