ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Σύμφωνα με την Υπουργική Απόφαση 129287/Γ2 (ΦΕΚ 2769/2-12-2011 τ. Β΄) , το Γυμνάσιο Αιγινίου διοργανώνει διδακτική επίσκεψη στην Κατερίνη με σκοπό την παρακολούθηση κινηματογραφικής ταινίας στον κινηματογράφο Ευκαρπίδη και ζητεί από τα ταξιδιωτικά γραφεία κλειστή προσφορά για τη μεταφορά των μαθητών με λεωφορείο. Η προσφορά θα κατατεθεί στο Γραφείο του Διευθυντή του  Γυμνασίου Αιγινίου κ. Γκαϊτατζή Γεωργίου, το αργότερο μέχρι την Πέμπτη 21 Νοεμβρίου 2013  και ώρα 12:00.

Η επίσκεψη θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 29 Νεμβρίου 2013. Θα διαρκέσει από τις 11.00 π.μ μέχρι τι 14.00 μ.μ περίπου.   Συμμετέχουν πενήντα οκτώ   μαθητές και τρεις συνοδοί καθηγητές.

Για καλύτερη ασφάλεια των μαθητών της εκδρομής ζητείται η παροχή των εξής υπηρεσιών:

1.     Λεωφορείο τεχνολογίας σύμφωνης με τις προδιαγραφές της Ευρωπαϊκής Ένωσης, που θα είναι στη διάθεσή μας από τις 11.00 π.μ μέχρι τι 14.00 μ.μ.

2.     Ασφαλιστική κάλυψη μαθητών και καθηγητών.

3.     Άδεια λειτουργίας του ταξιδιωτικού γραφείου (ειδικό σήμα λειτουργίας του Ε.Ο.Τ.).

Η  εκδήλωση ενδιαφέροντος θα αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του  σχολείου.

Οι προσφορές, η σύμβαση που θα υπογραφεί και ο αριθμός του ασφαλιστήριου συμβολαίου επαγγελματικής ευθύνης  θα αναρτηθούν στον πίνακα ανακοινώσεων του σχολείου.