ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ

Αγαπητοί γονείς,

Η νέα σχολική χρονιά ξεκινά για τους καθηγητές σήμερα, 02-09-2019.Εύχομαι στα παιδιά σας καλή σχολική χρονιά, καλή πρόοδο και καλή πορεία σε όλα τα μαθήματα. Πάνω από όλα όμως εύχομαι και σε σας αλλά και στα παιδιά σας υγεία .
Θα ήθελα να σας πληροφορήσω ότι όσοι από σας έχετε παιδιά που θα φοιτήσουν στην Α΄ τάξη του Γυμνασίου και δεν έχουν κάνει εγγραφή, θα πρέπει να περάσουν από το σχολείο μέχρι τις 10- 09 ? 2019 το αργότερο. Διευκρινίζω ότι η εγγραφή αφορά τη διασταύρωση στοιχείων και την γνωστοποίηση του ηλεκτρονικού σας ταχυδρομείου, το οποίο πλέον είναι απαραίτητο για την επικοινωνία του σχολείου με σας.
Παρακαλώ μην το αμελήσετε και μην καθυστερήσετε, όσοι δεν έκαναν μέχρι σήμερα την εγγραφή.
Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΙΓΙΝΙΟΥ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΧΑΤΖΗΣ