Ανάθεση υλοποίησης τριήμερης εκδρομής στην Αθήνα.

Θέμα: Αξιολόγηση προσφορών για την εκδρομή στην Αθήνα στις
20/21/22-02-2016

Στο Αιγίνιο και στο γραφείο του Γυμνασίου σήμερα Τετάρτη, 20 Ιανουαρίου 2016 και ώρα 9:30  στο γραφείο του διευθυντή του Γυμνασίου Αιγινίου συνεδρίασε η επιτροπή για την αξιολόγηση των προσφορών για την τριήμερη εκπαιδευτική εκδρομή του Γυμνασίου Αιγινίου στην Αθήνα με κύριο σκοπό την επίσκεψη στη Βουλή των Ελλήνων στις 20/21/22 Φεβρουαρίου 2016.
Η επιτροπή αποτελείται από τους:
1. Γεωργιάδη Γεώργιο, διευθυντή του σχολείου ως πρόεδρο
2. Μασούτη Αργυρώ, καθηγήτρια ΠΕ 02, συνοδό της εκδρομής
3. Πλιάκα Ιωάννη, καθηγητή ΠΕ 03, συνοδό της εκδρομής
4. Καρακασίδη Κων/νο, εκπρόσωπο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων και
5. Νιώπα Κατερίνα, εκπρόσωπο του δεκαπενταμελούς μαθητικού συμβουλίου.

Η επιτροπή, αφού έλαβε υπόψη της

β) τις κλειστές προσφορές των ταξιδιωτικών πρακτορείων
MITA TRAVEL, TASIONAS TRAVEL και COMPLETE TRAVEL

α π ο φ α σ ί ζ ε ι

να προτιμήσει την προσφορά του πρακτορείου ΜΙΤΑ TRAVEL και να καλέσει τον υπεύθυνο του να υπογράψει ιδιωτικό συμφωνητικό με τον διευθυντή του σχολείου. Επιλέγει το ξενοδοχείο STANLEY λόγω της κεντρικής του θέσης.
Οι προσφορές για το ξενοδοχείο αυτό και για κάθε μαθητή (με πρωϊνό) ήταν :

MITA TRAVEL                             TASIONAS TRAVEL                             COMPLETE TRAVEL
61 ευρώ                                      61 ευρώ                                              70 ευρώ

Για το λόγο αυτό συντάχθηκε η παραπάνω πράξη και υπογράφεται.