ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Σύμφωνα με την Υπουργική Απόφαση Αριθμ. 33120/ΓΔ4 (ΦΕΚ 681/2017, αρθρ. 4) , το Γυμνάσιο Αιγινίου διοργανώνει διδακτική επίσκεψη της Γ τάξης στη μονή Λαζαριστών για να παρακολουθήσει την θεατρική παράσταση ¨Σε μένα μιλάς;¨ του Ράινερ Χάχφελντ. Η μετακίνηση θα γίνει οδικώς από το Αιγίνιο προς την συγκεκριμένη περιοχή της Θεσσαλονίκης. Στην εκδρομή θα συμμετέχουν  54 μαθητές και 3 συνοδοί καθηγητές. Ζητούμε  από τα ταξιδιωτικά γραφεία κλειστή προσφορά που θα κατατεθεί στο Γραφείο του Διευθυντή του  Γυμνασίου Αιγινίου κ.  Χατζή Διονύσιο το αργότερο μέχρι την Δευτέρα 22 Ιανουαρίου 2018 και ώρα 12:00. Η εκδρομή θα πραγματοποιηθεί στη 1  Φεβρουαρίου 2018 με ώρα αναχώρησης στις 08.00 π.μ. και ώρα επιστροφής στις 15:00?  μ.μ.

Για καλύτερη ασφάλεια των μαθητών της εκδρομής ζητείται η παροχή των εξής υπηρεσιών:

1. Λεωφορείο τεχνολογίας σύμφωνης με τις προδιαγραφές της Ευρωπαϊκής Ένωσης.
  2. Ιατροφαρμακευτική κάλυψη και μεταφορά μαθητή, εάν παραστεί ανάγκη σε περίπτωση ασθένειας.
  3. Ασφαλιστική κάλυψη μαθητών και καθηγητών.
  4. Άδεια λειτουργίας του ταξιδιωτικού γραφείου (ειδικό σήμα λειτουργίας του Ε.Ο.Τ.)

Ο διαγωνισμός είναι μειοδοτικός αλλά και ποιοτικός

.Εκπαιδευτική επίσκεψη σε θεατρική παράσταση