Αξιολόγηση προσφορών για εκδρομή στην Αθήνα 10-12 Μαΐου 2018

Στο Αιγίνιο και στο γραφείο του Γυμνασίου σήμερα Τετάρτη, 9 Μαρτίου 2018, στο γραφείο του διευθυντή του Γυμνασίου Αιγινίου συνεδρίασε η επιτροπή για την αξιολόγηση των προσφορών για την εκδρομή της Γ τάξης του Γυμνασίου Αιγινίου στην Αθήνα, στις 10-12 Μαΐου 2018.

Η επιτροπή αποτελείται από τους:

1. Χατζή Διονύσιο, διευθυντή του σχολείου ως πρόεδρο,
  2. Θεοχαροπούλου Ιωάννα, καθηγήτρια ΠΕ 07 και αρχηγό της εκδρομής,
  3. Γαβριηλίδου Ναταλία, καθηγήτρια ΠΕ02, συνοδό της εκδρομής,
  4. Γκουτζουρέλα Τάνια, , καθηγήτρια ΠΕ02, συνοδό της εκδρομής,
  5. Καρακασίδη Κωνσταντίνο, εκπρόσωπο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων και
  6. Τοπτσή Θεοδώρα, εκπρόσωπο του δεκαπενταμελούς μαθητικού συμβουλίου.

Η επιτροπή, αφού έλαβε υπόψη της

β) τις κλειστές προσφορές των ταξιδιωτικών πρακτορείων : 1)Topsikiotis travel Services, 2)Mita Travel και 3)Tasionas travel,
γ) τα προτεινόμενα  ξενοδοχεία, τις τιμές και τις θέσεις τους

α  π  ο  φ  α  σ  ί  ζ  ε  ι

α) να απορρίψει τις προσφορές για τα ξενοδοχεία που βρίσκονται μακριά από το κέντρο της πόλης, επειδή στο κέντρο θα επισκεφθούμε διάφορες τοποθεσίες (Βουλή, Αρχαιολογικό και Εθνικό Μουσείο ?Μπενάκειο Βιβλιοθήκη,)
β) να απορρίψει λόγω τιμής τις υπόλοιπες προσφορές και να επιλέξει την προσφορά του ΜΙTA TRAVEL  (για το ξενοδοχείο  CRYSTAL HOTEL) και για λόγους ποιότητας.
Με το  παραπάνω πρακτορείο η συνεργασία μας κατά το παρελθόν υπήρξε άψογη.

Για το λόγο αυτό συντάχθηκε η παραπάνω πράξη και υπογράφεται.

Χατζής Διονύσιος

Τα Μέλη